RANTELON Digi-TV
English
Eesti
Tooted/Teenused Firmast Uudised Edasimüüjad Kasulikku Kontakt Tööpakkumised
  Avaleht | Tagasi 
 
Tööaeg: E-R 8.30-17.30

Postiaadress:
  Rantelon OÜ
  Akadeemia tee 23
  12618 Tallinn
  Eesti

Asukoht:
  Rantelon OÜ
  Akadeemia tee 23
  12618 Tallinn
  Eesti

Vaata kaarti 

Üldinfo telefon: (+372)6813650
Fax: (+372)6813651

E-post: rantelon@rantelon.ee

Reg. Nr: 10496551
KMKR: EE100523461
Pangakonto: 221007128557
IBAN: EE66 2200 221007128557
SWIFT/BIC: HABAEE2X


Arendusdirektor Andres Taklaja (+372)6829060
andres@rantelon.ee

Tehnikadirektor Priit Kinks (+372)6813653
priit@rantelon.ee

Haldusjuht Janno Pärn (+372)6813652
janno@rantelon.ee

Tootmis- ja logistikajuht Maire Kokk (+372)6813655
maire@rantelon.ee

Projektijuht Anton Pismennõi (+372)6829065
anton@rantelon.ee

Projektijuht Valdis Illak (+372)6813656
valdis@rantelon.ee

Insener Rain Torn (+372)6813654
rain@rantelon.ee

Insener Aleksandr Tishin (+372)6813654
sasha@rantelon.ee

Insener Mart Tagasaar (+372)6829061
mart@rantelon.ee

Tarkvarainsener Dimitri Tsvetikov (+372)6829063
DTS@rantelon.ee

Tarkvarainsener Gaspar Karm (+372)6813651
gaspar@rantelon.ee

Tarkvarainsener Karel Pärlin (+372)6813651
karel@rantelon.ee

Projekteerija Kätlyn Kodar (+372)6813657
katlyn@rantelon.ee

Ostujuht Eerika Kõrge-Harajuvet (+372)6813657
eerika@rantelon.ee

Kvaliteedijuht Kaia Lõun (+372)6813655
kaia@rantelon.ee

   Akadeemia tee 23, 12618 Tallinn, tel. 681 3650, fax. 681 3651, rantelon@rantelon.ee